Stella Collezione

Połączenie zamiłowania do włoskiego designu oraz najwyższej jakości europejskiego wykończenia sprawiło, że od 1994 roku nieprzerwanie rozwijamy naszą firmę odzieżową.

stella-raciborz
Kim jesteśmy

Doświadczenie w handlu

Jesteśmy doświadczoną firmą handlową, która odzieżą zajmuje się od 1994 roku. Od kilku lat nasze produkty możesz kupować również przez Internet z dostawą na terenie całej Unii Europejskiej.

0

lat

Sprzedażą zajmujemy się od zawsze!

Est. 1994

Nasza historia

Naszą przygodę z handlem odzieżą rozpoczynaliśmy w 1994 roku, czyli w okresie, kiedy w Polsce nie istniały jeszcze galerie handlowe, a właściwie każdy Polak regularnie odwiedzał lokalne bazarki oraz place targowe.

Wysoka jakość odzieży oraz ciekawe i gustowne kroje sprawiły, iż jako firma dynamicznie się rozwijaliśmy – w 2000 roku otwarliśmy pierwszy sklep stacjonarny w Wodzisławiu Śląskim, a zaledwie rok później nasz salon firmowy zlokalizowany został również w Rybniku.

W kolejnych latach budowaliśmy zaufanie do naszej marki, która od zawsze słynęła z tego, iż większość produktów w naszej ofercie sprowadzamy osobiście z Włoch, co jest gwarantem designu oraz jakości.

W 2009 roku otworzyliśmy butik w galerii w Gliwicach, a pięć lat później zagościliśmy w kolejnym powiecie województwa śląskiego – otwierając swój sklep nieopodal rynku w Raciborzu.

W międzyczasie w Rybniku otworzyliśmy sklep, który zajmuje się sprzedażą jedynie obuwia, które na stałe zagościło w naszym asortymencie, będąc idealnym uzupełnieniem dla importowanych oraz sprzedawanych przez nas ubrań.

Od 2018 roku jesteśmy również dostępni dla wszystkich naszych klientów w internecie – dzięki czemu zdecydowanie poszerzyliśmy grono zadowolonych z naszych zakupów klientek. W ostatnich latach rozpoczęliśmy ekspansję internetową u naszych zachodnich sąsiadów – dostarczając odzież do Niemiec, Austrii, Holandii i pozostałych krajów Unii Europejskiej.

Nasza przyszłość

Rozwijamy się dla Was

W 2018 roku postanowiliśmy otworzyć się na nowe możliwości i ułatwić Wam dokonywanie zakupów w naszym sklepie – to właśnie wtedy rozpoczęliśmy sprzedaż internetową.

Rok 2022 sprawił natomiast, że przenieśliśmy się na wyższy poziom świadczonych usług. Usprawnienie procesów logistycznych oraz nowa strona internetowa sprawiają, że jeszcze sprawniej wysyłamy Wasze zamówienia do dowolnego miasta w Unii Europejskiej.

0

sklepów

Otwieramy nowe sklepy w Polsce

Najważniejsze wartości

Dbamy o wysoką jakość i dobry styl naszych ubrań, równie mocno jak o punktualną dostawę zamówień.

Styl

Modnie i zawsze zgodnie z najnowszymi trendami.

Jakość

Towary jedynie od sprawdzonych dostawców.

Punktualność

Nasze zamówienia są zawsze na czas.